news

 

  • Aktelles


BILETA AEROPLANI

BILETA AEROPLANI

Me qender ne Zürich dhe me pervoj mbi 25 Vjeqare, ofrojm rezervime te  Fluturimene ne te gjitha destinacionet, Europiane dhe Boterore.

RENT A CAR

RENT A CAR

RENT A CAR - Rezervime veturash që pushimi Juaj të jetë sa më i rahatshem! Jemi në disponimin tuaj!

Tour / Hotele

Tour / Hotele

TOUR - Rezervime pët Vizita në Shqipëri-Kosov-Maqedoni. Rezervime te hoteleve për pushime ne te gjithe boten.

BILETA AUTOBUSI

BILETA AUTOBUSI

Udhetime komode me Autobus nga Zvicrra për ne Kosovë, Shqipëri, Maqedoni, Mal të zi si dhe destinacione tjera në evropë.